GÖRÜKLE KOMBİ SERVİSİ

 

Görükle Kombi Tamiri 

Görükle Atlas Teknik firması olarak Görükle kombi servisi  ve Görükle Kombi Teknik servisi olarak çalışıyoruz. Kombi servisi Görükle ve tüm ilçelerini kapsamakta ve Bursa Kombi Servisi marka ayrımı yapmaksızın her türlü Görükle kombi bakım ve tamir hizmetleri verilmektedir. 

Kombi Bakımı

Görükle kombi servisi hizmetlerimiz tüm Görükleyı kapsamaktadır. Sahasında uzman Görükle kombi teknik servis elemanlarımızca 7/24 Görükle kombi servisi olarak hizmet verilmektedir. Kombi servisi Görükle Atlas Teknik uzmanlık alanlarından biridir.

Kombi Tesisat Temizliği

Kombi kalorifer tesisatı yılda en az bir defa tamir ve bakım yapılması gerekmektedir. Çünkü kalorifer tesisatının içerisinde tortular birikmekte ve ısıtmayı azaltmaktadır.Görükle kombi servisi uzmanlarımız Görükle kombi tesisat temizliğini özel cihaz ve kimyasallar yardımıyla yapmaktadır.

Kalorifer Petek Temizliği

Görükle kombi servisi olarak sahasında uzman kombi teknik servis elemanlarımızca 7/24 Görükle petek temizliği hizmeti verilmektedir. Kalorifer petek temizliği Görükle Atlas Teknik uzmanlık alanlarından biri olup Görükle kombi servisi olarak kalorifer petek temizliği işini yıllarca yaparak ciddi tecrübe kazanmıştır.

Beyaz Eşya Tamir ve Bakımı

 Görükle Atlas Teknik olarak Görükle beyaz eşya servisiolarak da hizmet vermekteyiz. Beyaz eşya tamircisi olan uzman teknik ekibimiz Görükle beyaz eşya teknik servisi olarak uzun yıllardır çalışarak bu alanda çok ciddi tecrübeye sahip olmuş ve Görükle'da çok sayıda müşteri edinmeyi başarmıştır.