GÖRÜKLE KOMBİ SERVİSİ

 Görükle Kombi Tamiri 

Görükle Atlas Teknik firması olarak Görükle kombi servisi  ve Görükle Kombi Teknik servisi olarak çalışıyoruz. Kombi servisi Görükle ve tüm ilçelerini kapsamakta ve Bursa Kombi Servisi marka ayrımı yapmaksızın her türlü Görükle kombi bakım ve tamir hizmetleri verilmektedir. 

Görüle Kombi Bakımı

Görükle kombi servisi hizmetlerimiz tüm Görükleyı kapsamaktadır. Sahasında uzman Görükle kombi teknik servis elemanlarımızca 7/24 Görükle kombi servisi  olarak hizmet verilmektedir. Kombi servisi Görükle Atlas Teknik uzmanlık alanlarından biridir.

Görü Kombi Tesisat Temizliği

Kombi kalorifer tesisatı yılda en az bir defa tamir ve bakım yapılması gerekmektedir. Çünkü kalorifer tesisatının içerisinde tortular birikmekte ve ısıtmayı azaltmaktadır. Görükle kombi servisi  uzmanlarımız Görükle kombi tesisat temizliğini özel cihaz ve kimyasallar yardımıyla yapmaktadır.

Kalorifer Petek Temizliği

Görükle kombi servisi olarak sahasında uzman kombi teknik servis elemanlarımızca 7/24 Görükle petek temizliği hizmeti verilmektedir. Kalorifer petek temizliği Görükle Atlas Teknik uzmanlık alanlarından biri olup Görükle kombi servisi olarak kalorifer petek temizliği işini yıllarca yaparak ciddi tecrübe kazanmıştır.

Beyaz Eşya Tamir ve Bakımı

 Görükle Atlas Teknik olarak Görükle beyaz eşya servisi olarak da hizmet vermekteyiz. Beyaz eşya tamircisi olan uzman teknik ekibimiz Görükle beyaz eşya teknik servisi olarak uzun yıllardır çalışarak bu alanda çok ciddi tecrübeye sahip olmuş ve Görükle'da çok sayıda müşteri edinmeyi başarmıştır.

 

görükle kombi servisi

Kombi kullanıcıları Görükle kombi servisi  kombide bu sorun ile karşılaştıkları zaman ilk etapta biraz şaşırabilirler. Kombi sıcak su Görükle kombi servisi  vermeyip kalorifer konumunda sıcak su neden verir diye hem düşünürler hem de bu durumun araştırması içerisinde girerler. Çoğu kullanıcılar ise kombiyi sıcak su kullanımında kullanamadıklarından dolayı kalorifer konumuna alarak sıcak su ihtiyacını bu şekilde karşılamaya devam ederler. Fakat kombi kullanıcıları bu durumun kendilerini etkilemeyeceğinden yola çıkarak nasılsa kalorifer konumunda sıcak su alıyorum servis çağırmasam da olur düşüncesine girebilirler. Kombinin bu şekilde çalışması zaten normal bir durum olmayacağından dolayı yaşadığınız bu sorun tamamen arıza sebebidir. Yaşadığınız arızasının sebebi ise kombide sıcak su arızası olduğunu bilmenizi isteriz. Kullanmakta olduğunuz kombi kalorifer konumunda çalıştığı zaman kaloriferlerde herhangi bir sorun yaşatmıyor yani kaloriferlerin ısınmasını sağlayarak normal çalışıyor olabilir. Bu durumda aslında kombi şu şekilde çalışıyor; Tesisata giden sıcak su ana eşanjör ve plaka eşanjörden geçtiği için aşırı ısınma meydana getirmektedir. Sizler musluğu sıcak su için açtığınızda ana eşanjörde Görükle kombi servisi  ısınan sıcak su plaka eşanjörden direk sıcak su musluğuna geçer. Bu sebeple de musluktan gelen sıcak su ne aşırı sıcak olur ne de beklediğiniz gibi uzun süreli olur. Kombi sadece kalorifer konumunda sıcak su veriyorsa zaten kullanıcı olarak duş alma istediği duyduğunuz zaman fark edeceksiniz ki istenilen sıcaklığa ulaşamayacaksınız. Bunun yanı sıra bulaşıklarınızın tümünü yıkayabilecek Görükle kombi servisi  kadar sıcak su ihtiyacını tamamen karşılayamayacağınızı göreceksiniz. Yaşadığınız bu durumun sonucu sıcak su arızası olduğundan dolayı kombide çalışmakta olan parçalarda sorun olabileceğinden kaynaklanmaktadır. Bu parçalar; plaka eşanjör, akış şalteri, conta, ntc, tribün üç yollu vana gibi birçok parçalardan kaynaklı olabilir. Fakat bu parçaların kesin olarak arıza tespitini adresinize gelen uzman teknisyenler tarafından yapılır. Aynı zamanda kombi içerisinde yer alan fan ve elektronik kart da dahil olmak üzere sıcak su arızası verebilir

 

Sizlerde kombim kalorifer konumunda sıcak su veriyor diyorsanız arızanızı aksatmadan en kısa sürede Karademir Ankara Kombi ve Bakım servisinden yardım almalısınız.