BURSA PETEK TEMİZLEME FİYATLARI

Bursa Kombi Servisi ve radyatörleri en son ayarda kullanarak ve ısı derecesini en son dereceye alarak bütün sene ekonominizi zorlayan doğalgaz faturası ödemenize karşın ev yahut işyelerlerin'de istediğiniz gibi ısınma ihtiyacını karşılanmıyor ise petek temizliği yaptırmanızın zamanı gelmiştir.

Şirketimiz petek temizliği fiyatları sayesinde ekonomi anlamda sizleri düşünürken, yeni teknolojinin sunduğu eşsiz robotlar yardımı ile radyatör temizliğini evinizi kirletmeden hijyene uygun olarak gerçekleştirir. Radyatörlerin yerinden sökülerek ortamın kirletilmemesini sağlayan kombi petek temizleme işlemlerimizde özel ilaçlar ve temizleme robotlarından faydalanan teknikerlerimiz, ortamın kirlenmesine gerek kalmadan radyatör petek ve tesisatın içerisindeki bütün katran ve çamurlaşmış su atıklarını yıkama robotları ile kimyasallı olarak gidermektedir. bütün sene boyu fazla yakıt ve fatura ödemenize gerek kammayarak rahatça ısı almanızı sağlayan petek temizleme işlemlerimiz, Her gün en az doğalgaz faturaları ödemenizi ve daha konforlu bir ısıyı almanızı sağlamaktadır.

Bursa Petek temizlemePetek temizleme hizmetinin her yıl belli periyot zamanlaması ile yapılmaması durumlarında ise şebekeden gelmekte olan suyun kullanılan ısıtma sistemlerinin, ısı dağıtım elemanı olan peteklerde zamanla balçık ve kireçlenme gözlemlenir. Bu balçık sebebiyle tam olarak ısıtmayan sistem sebebi ile yaşanan ısı sorunu, Kombi ve peteklerin çok fazla doğal gaz enerjisi harcamasına neden olur. Ev ve işyerinde kullanılan kombilerin yeni olması veya düzenli olarak bakım yapılması bu durumu engellemez. Çünkü kombi sisteminin kullandığı doğal gazın yüksek verimlilikle kullanması yani ısı enerjisine döndürülmesi ile radyatörlerin bu ısıyı yüksek verimle mekana aktarması birbirinden farklı konulardır. Peteklerin kir ve pas sebebi ile yeterli derecede ısıtmaması durumunda ise işyerlerinde ve kapalı ortamlarda siz de yeteri kadar ısınamazsınız. Bu yüzden daha fazla ısınmak için kombinin derecesi yükselterek boş yere daha fazla doğal gaz faturası ödersiniz. Çift yönlü yıkama yapan özel makineler ve Nano Clean Kombi gibi petek içlerinde etkin temizlik sağlayan özel ilaçlarla “peteklerinizin yerinden sökmeden” temizlemekte, bu gibi problemlerle hiç karşılaşmamanızı sağlamaktayız.

Bursa petek temizleme firmamız alanında uzman teknikerler ile haftanın her günü teknolojik cihazlar ve modern ekipmanlar ile yüzde yüz temizleme işlemi sağlamaktadır. Kombi ve genel sistem temizliği işlemlerinden sonra fark edilir ısı yükselişi ve doğal gaz fazla yakıt tüketiminin önüne geçilir.

Isıtma sisteminizin peteklerinde zamanla balçıklaşmaya yol açan çamur ve şebeke suyundaki kirecin çökmesiyle oluşan tortuların tamamen çözülmesini sağlayan Nano Clean Kombi ile petek temizliği işlemini kısa sürede tamamlayan ekiplerimiz, çalkalama etkisi oluşturan çift yönlü yıkama cihazlarıyla tüm bu pisliğin petek içinden temizlenmesini sağlar. Temizliğin ardından petek içinde pislik kalmadığı için tesisat ve kombiniz zarar görmez, verimli şekilde ısınan petekler daha konforlu bir kış geçirmenizi sağlar.

Düzenli şekilde petek temizliği yapılan yerden ısıtma, kombi ve kalorifer sistemlerinde petek temizliği işlemi ortalama 2 saat içinde tamamlanırken daha önce petekleri hiç temizlenmemiş olan ısıtma sistemlerinde temizlik işlemi, 3,5-4 saati bulabilmektedir. Bu yüzden firmamız periyodik olarak cazip fiyat seçenekleriyle sunduğumuz petek temizleme hizmetlerinden yararlanmanızı tavsiye etmektedir. Kış girmeden temizlettiğiniz petekleriniz sayesinde doğalgaz faturalarını dert etmeden rahat bir kış geçirebilirsiniz. Uygun petek temizliği fiyatları sunan firmamız, siz değerli müşterilerine memnuniyet garantisi vermektedir.

Bütçenizi zorlamanıza gerek kalmayan petek temizliği fiyatları ile haftanın tüm günleri sunduğumuz petek temizleme hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefonunuz yeterli. Bursa’un tüm ilçelerine hizmet vermekte, hizmetlerimizde her zaman en ekonomik ve sizin için en zahmetsiz çözümleri üretmekteyiz.