BURSA ÖZEL KOMBİ SERVİSLERİ

 

Kombiler bazen bozuldu zannedilir ama dikkat edilmeyen hususlardan dolayı kapanır ve ya çalışmaz. Bunlar kontrol edilmeli ve çözümü sağlanmalıdır. Arıza bulunmadığı zaman anında servis çağırarak baktırmalısınız. Bursa kombi servisi, kombi' nizin arızasını tespit eder etmez onarımını yapıyor ve sizin güveninizi kazanıyor.

Kombi Servisi Hangi Durumlarda Çağırılmalıdır

Kombiler hassas bir işleyişe sahip bulunmaktadırlar. Isınmanızı ve suyun ısınmasını sağlayan kombi arıza yaptığında bizi zor durumda bırakır. Bu gibi durumlarda anında kombi servisi çağırarak kombinize bakım yaptırmanız gerekebilir. Bu durumları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Kombiniz su dönüşümünü sağlamıyorsa
  • Çalışıyor fakat ısınmanıza hiçbir katkıda bulunmuyorsa
  • Patlamalı bir şekilde yanmaya başlamışsa
  • Sıcak su açtığınızda petekler aşırı şekilde ısınıyorsa
  • Radyatörün altı sıcak fakat altı soğuksa
  • Kombinizden su akıntısı başladıysa
  • Kombi aşırı şekilde rahatsız edici sesler çıkarıyorsa
  • Sıcak su akmıyorsa, suyu ısıtmıyorsa anında Bursakombi servisini çağırılarak bakım yaptırabilirsiniz.

Bursa Kombi Servisi Anında Çözüm Sağlıyor

Özellikle de kış günlerine mağdur kalıp üşümemeniz için sizi 7 /24 saat telefonun ucunda bekliyoruz. Aramanız durumunda en geç bir saat içinde evinize gelerek arıza tespiti yapıyoruz. Tespit yapılmasının ardından onarımını ve genel bakımını yapıyoruz ki tekrar sorun çıkarmasın. Normal olarak kontrolleri yapılan kombiler kolay kolay arıza yapmaz. Bu tam olarak bakımı yapılmamışsa sorun çıkaracaktır. Kombi servisi uzman çalışanlarımız tarafından sağlanmaktadır.

Bize ulaşmak için internet sitemizde ki irtibat numaralarını kullanabilir, anında kombinize bakım yaptırabilirsiniz. Tespit edilemeyen arızalar Bursak Kombi Servisi sayesinde onarılıyor ve evinize sıcak bir ortam sunuluyor. Bursa’da yaşayan halkımız için servislerimizi geciktirmemeye çalışıyoruz. Böylece kimseyi mağdur etmeden kaliteli ve güvenli bir hizmet sunuyoruz.

Daha öncesinden kombi ile ilgili bir sıkıntı yaşamamışsanız, bilgi sahibi değilseniz, sorunu bulamıyorsanız Bursa kombi servisini çağırın. Böylece daha sağlıklı olacaktır, arızayı tespit edip onarma işlemine başlanacaktır. Sizi yormadan uzman çalışanlarımız arızayı gideriyor. Gerek yedek parça olsun gerek yapılması gereken bir yeri olsun temin ediyoruz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek kombi bakımınızı yaptırmak. Böylece zor durumda kalmadan işiniz hallolacaktır.

Bursa Kombi Servisi kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile sektörde öncü konumda bulunmayı daima kendine hedef edinmiş ve bu anlamda verdiği hizmeti tüm Bursa ve merkez ilçelerinde gün ve saat farkı gözetmeksizin ayağınıza kadar getirmektedir. 

Profesyonel servis anlayışının getirdiği, tecrübe ve disiplinli çalışma misyonu ile, başta Bursa Merkez olmak üzere tüm ilçelere götürdüğümüz teknik servis ve bakım hizmetlerimizle, kaliteli servis anlayışını ayağınıza getiriyor ve sorunlarınıza pratik çözümler sunuyoruz. Kombi marka cihazlarınızın, modeli ne olursa olsun, tamirat ve bakım işlemlerini gerçekleştirmekle beraber, kaliteli işçilik anlayışını da beraberinde sizlere sunuyoruz. Özel Bursa Kombi Servisi müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına mesai saatleri dışında sizlere hizmet sunmaya devam eden belli başlı firmaların başında yer almaktadır. Bu anlamda çağrı servisimizden veya internet sitemiz üzerinden bize kesintisiz olarak haftanın her günü 7/24 ulaşabilirsiniz. Tamiri ve bakımı yapılacak ürününüzü en kısa zamanda tamir ve bakım işlerini gerçekleştirerek, sizleri mağdur etmeden verdiğimiz bu hizmetten yararlanmak için bize bir telefon açmanız yeterli olacaktır. 

Bursa Kombi Servisi, çamaşır makinelerinizi, bulaşık makinelerinizi, kombi ve klimalarınızın bakımı ve onarım işlerinde, tercih edebileceğiniz en doğru seçim olacaktır, çünkü verdiğimiz hizmet; kaliteli işçilik, profesyonel teknik servis ve geniş servis ağımızla, memnuniyetiniz, çalışma sistemimizin odak noktasını oluşturduğunu söyleyebiliriz. 

Bizi tercih etmelisiniz çünkü, yılların tecrübesini, işçilik ve kaliteyi tek çizgide buluşturan hizmet anlayışımız ile, Bursa Kombi Servisi, cihazlarınızı profesyonel kriterlerde değerlendiriyor ve mükemmeli yakalamak adına, cihazlarınızın bakım ve onarım işlemlerini kaliteli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Üstelik bu hizmeti sadece belirli günlerde değil, haftanın tüm saatlerinde kesintisiz olarak ayağınıza kadar getiriyoruz.

Bursa KOMBİ TAMİR VE BAKIM SERVİSLERİ

Firmamız Bursa kombi tamir ve bakım servisi olarak hizmet verdiği süreç içerisinde birçok başarılara imza atmış ve kombi tamir ve bakım servis elemanları yetiştirip, Bursa'nın tüm ilçe ve semtlerine kaliteli çözümler ulaştırmıştır. Bursa kombi tamir ve bakım servisi alanında uzman teknisyen kadromuz Bursa kombi tamir ve bakım servisi olarak müşterilerinin tüm sorunlarına çözüm üretmektedir.

Bursa kombi tamir ve bakım servisi çağrı merkezimiz, Hafta’nın 6 günü (Pazar günleri hariç) 09:00 – 19:00, saat boyunca servis taleplerinizi kayda almaktadır. Şirketimiz Bursada belirli kurallar çerçevesinde yürüttüğü hizmette kombi tamir ve bakım servisi, kombi tamir ve bakımı gibi birçok hususları müşterilerine uygun fiyatlarla sunmaktadır. Bursa kombi tamir ve bakım servisi servis ve satış sonrasındaki tüm hizmetleri tüketiciye ulaştıran firmamız sektöründe en eski ve tecrübeliler arasındadır. Firmamız Bursa kombi tamir ve bakım servisi olarak, montaj, demontaj, bakım, onarım ve arıza giderme işlemlerinin bütününde müşterilerine bir telefon kadar yakındır. Yapılan çalışmalarda ve yedek parça değişimlerinde 1 yıllık garanti imkânı sunulmaktadır.