BURSA BAYMAK KOMBİ SERVİSİ

Bursa Baymak Kombi Servisi

Kombi cihazları hayatımızı kolaylaştıran en büyük yardımcılarımızdan biridir. Bizler için çok büyük önemi olan bu cihazların yıllık bakımlarının zamanında yapılması kombi cihazlarımızın ömrünü uzatacak ve daha verimli ve sağlıklı çalışmasına yardımcı olacaktır. BursaBaymak Kombi Servisi kombi cihazlarıyla alakalı her konuda uzmanlaşmış ve tecrübeli teknisyenlerden oluşmaktadır.  Bakım, onarım, arıza tespiti ve montaj konularında uzman olan servis ekibimiz ve firmamız siz değerli müşterilerimize günün her saatinde yardımcı olmak için canla başla çalışmaktadır.

Kombi cihazlarınızın bakımları için yaz aylarını tercih etmeniz daha uygun olacaktır. Son zamanlara bırakılan bakım işleri kış aylarının yakınlaşmasıyla yoğun talepler yüzünden malum İstanbul trafiği ve kombi kullanıcılarının çokluğu yüzünden günler sonrasına randevu verilebilmekte bu durumda hem sizlerin hem de bizlerin mağdur olmasına sebep olmaktadır.BursaBaymak Kombi Servisi işçilik ve parça değişimlerinde 1 yıl firma garantisi vermekte ve orijinal TSE’li ürünler kullanmaktadır. Çıkma diye tabir edilen 2. El parçaları ve yan sanayi ürünleri asla kullanmamaktadır.

Bursa Baymak Kombi Servisi işini düzgün ve kaliteli yapmayı ilke edinmiş, dürüstlükten ve doğruluktan asla taviz vermeyen, müşterilerine önem veren sektörün en kaliteli firmalarındandır. Çağrı merkezimizi arayarak firmamızdan randevu alabilirsiniz, kaydınız yapıldıktan sonra servis ekiplerimiz adresinize hızla ulaşacaktır.

Kış aylarında neredeyse full time çalışan kombi cihazlarımız yaz aylarına girilirken durma moduna geçerler. İşte tam bu aylar kombi cihazlarınızın bakımını yaptırmak için ideal zamanlardır. Sonbahar ve kış aylarına girerken aşırı talepler yüzünden servislerden günler hatta haftalar sonrasına randevu verilmektedir. Zorlu kış günlerini soğukta geçirmemek için önleminizi alarak yaz aylarında bakımlarınızı yaptırtmanız sizin için daha uygun olacaktır. Nilüfer Baymak Kombi Servisi işçilik ve parça değişimlerinde 1 yıl garanti vermekte ve orijinal yedek parçalar kullanmaktadır.

Kombilerimiz evlerimizin vazgeçilmez elemanlarıdır. En soğuk kış günlerin de yuvalarımız ısıtan bu cihazlar hayatımızı oldukça kolaylaştırmakta bir sihirbaz gibi görev görmektedir. Yuvalarımızı ısıtmadan tutun banyo, mutfak ve lavabo gibi yerlerde de ihtiyaçlarımız gideren ve kolaylaştıran bu cihazların bakımlarını düzenli olarak yaptırmamız gerekmektedir.Nilüfer Baymak Kombi Servisi kombi bakım ve servis hizmeti konusunda tecrübeli personelleriyle yuvalarınızın sıcak kalması, işlerinizin yarım kalmaması için müşterilerine 7 gün 24 saat servis hizmeti vermektedir. Kombi bakımı uzmanlık isteyen bir konudur ve bu konuda hizmet almak için yetkili servisleri tercih etmeniz sizlerin ve cihazlarınızın sağlığı açısından önemlidir. Yanlış ellere teslim edilen cihazlar sağlığınıza ve can güvenliğinize aynı zamanda kombi cihazlarınıza da zara verecek daha fazla masraflar çıkmasına sebep olabilecektir. Nilüfer Baymak Kombi Servisi bölgemizde yer alan her semte, en ücra köşesine kadar hizmet vermekte güler yüzlü personeliyle sizlerin yardımına koşmaktadır. Tıkanan peteklerin temizlenmesi, kombi çakmaklarının değişimi ve ayarı, vanaların sızdırmazlık kontrolü ve sıkıştırılması, ısı verimliği testi gibi her türlü kombi bakım ve onarım konusunda servisimize güvenebilirsiniz. Nilüfer Baymak Kombi Servisi olarak Uzman kadromuzla en doğru müdahalelerle soğuk kış günlerini rahat geçirmeniz için sizlere yardıma hazırız.Bursa Kombi Servisleri

Osmangazi Baymak Kombi Servisi Kombi cihazlarının bakım, onarım, montaj ve her türlü teknik servis yardımı ve hizmeti konusunda siz değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetindeyiz. Soğuk kış günlerinde sizlerin en büyük destekçisi olan kombi cihazlarınızın sizi yarı yolda bırakmaması için kombilerinizin bakımlarını periyodik olarak ve zamanında yaptırın. Bakımları zamanında ve ya hiç yapılmayan kombi cihazlarının performansı düşecek ve arıza yapması kaçınılmaz bir durum olacaktır. Bizler için son derece önemli olan bu cihazların bakımı pek çok insan için gereksiz ve bu bakımlara verilecek paralar fuzuli masraf olarak görülmektedir. Oysa verimsiz ve düşük performansta çalışan cihazlar fazladan doğal gaz tüketimi ve elektrik harcayacak, bakım için ödeyeceğiniz ücretten çok daha fazlasını enerji tüketimine ödemiş olacaksınız.Osmangazi Baymak Kombi Servisi kalifiye teknik personel kadrosu ile sizlere kombi cihazlarınızla alakalı her türlü teknik servis desteğini sunmaktadır.

Osmangazi Baymak Kombi Servisi olarak Bölgemizde yer alan her noktaya her mahalleye ekiplerimiz hizmet için ulaşmaktadır. Konusunda uzman olan servisimizi hiç düşünmeden arayabilirsiniz. Önemsenmeyen basit arızlar ileride altından kalkması daha zor olan arızalara neden olmaktadır. Tıkalı peteklerden az su geçeceğinden ısı kaybı yaşayacaksınız ve dolayısıyla verimli şekilde ısınamayacak sürekli kombinizin ayarlarıyla oynayacaksınız, ısınamayan petekler için daha fazla doğal gaz tüketimi gerçekleşecek, sürekli devrede kalmaya çalışan termostat daha fazla elektrik tüketimine neden olacaktır. İşte size basit gibi görünen bu küçük arıza daha fazla masraf olarak geri dönecektir. Bakımlarınızı periyodik olarak yaptırmanız durumunda bu arızalar servis tarafından tespit edilip gerekli müdahalesi yapılacaktır. Osmangazi Baymak Kombi Servisi her konuda size yardımcı olmaya ve bilgilendirmeye hazırdır. İşçilik ve parça değişimlerimiz servisimizin güvencesi altındadır. Çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Osmangazi Baymak Kombi Servisi Çağrı Merkezi

Isınma problemlerini ortadan kaldıran, keyifli ve konforlu ısınma zevkini bizlere yaşatan kombi cihazları hayatımızın bir parçası haline gelmiş vazgeçilmezlerimiz arasına girmiştir. Doğal gaz yakıtıyla beraber oluşturduğu muhteşem uyum soğuk kış günlerinde evlerimize sıcaklık katmıştır. Peteklerden geçen sıcak su evlerimizi ve içimizi aydınlatıp ısıttığı gibi, mutfak, banyo ve tuvaletlerde de bizlere sıcak sudan faydalanma imkânını sunmakta, duş alma ve bulaşık yıkama işlerini de kolaylaştırıp bu işlerin çekilmez bir hal olmaktan kurtarmaktadır. Özellikle tüm gününü evde geçiren ev hanımlarının en büyük yardımcılarından olmaktadır. Yıldırım Baymak Kombi Servisi bölgemizde yer alan tüm hanelere kombi bakım onarım ve montaj hizmetini vermekte ve hızla yardımlarınıza ulaşmaktadır.

Kombilerin yıllık bakımlarının yapılması çok büyük önem arz etmektedir. Sürekli ve durmadan çalışan cihazlar olduğundan yıpranmaları ve arıza yapmaları da muhtemeldir. Bu arızanın sebebi sadece cihazının kendinden kaynaklanmayabilir suyun kireçli olması ve toz gibi dış etkenler cihazınızın arıza yapmasına sebebiyet vermektedir. Küçük gibi görünen bu arızlar ilerde daha büyük arızalara sebep olabileceği gibi verimsiz çalışan kombi cihazlarınızın daha çok elektrik ve doğal gaz sarfiyatı yapmasına da sebebiyet vermektedir. Yıldırım Baymak Kombi Servisi konusunda yetişmiş değerli ve uzman personeliyle sürekli kendini yenileyen ve konusuna hakim teknisyenlerden oluşmaktadır. Arıza tespiti yapma, onarım bakım ve montaj gibi konularda profesyonelce hizmet vermektedir. Müşteri ilişkilerine önem veren, bu konuda hassasiyeti olan firmamız sorun çıkarma değil sorun çözme politikasıyla hareket etmekte, her türlü öneri ve şikayetleri dikkate almaktadır.

Yıldırım Baymak Kombi Servisi çağrı merkezimizi her türlü bakım, onarım, montaj hizmetleri için arayabilirsiniz. Kaydınız yapıldıktan sonra ekiplerimiz hızla sizlere ulaşacak ve sorunlarınızı yerinde çözecektir.İşçilik ve parça değişimlerimiz 1 yıl süreyle Yıldırım Baymak Kombi Servisimizin garantisi altındadır ve TSE’li orijinal yedek parçalar kullanılmaktadır.

Yıldırım Baymak Yetkili Kombi Servisi Çağrı Merkezi

Bursa Kombi Servisi olarak sizlere hizmet vermekten onur duymaktayız. Çatalca bölgemizde bulunan her semt ve mahalleye kombi bakım, tamir, onarım ve montaj hizmetlerini götürmekteyiz.Bursa Yetkili Servisi konusunda uzmanlaşmış teknik ekip ve araçlarıyla sizlere daha iyi hizmetler sunabilmek için 7/24 hizmet anlayışıyla siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Kış aylarında soğuk havalarda kombi cihazlarınızda her hangi bir arıza yaşamamak ve zor zamanlar geçirmemeniz için kombinizi konusunda uzaman ve işinde profesyonelce hareket eden iyi bir teknik servise yaptırınız. Bunun için Bursa Kombi Servisi konusunda tecrübeli ve işini iyi yapan teknisyenlerle sizlere hizmet vermektedir. Tüm personelimiz sürekli seminer ve eğitimlere tabii tutularak eğitilmekte ve her konuda tecrübe kazanmaktadır.

Bursa Kombi Servisi Müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirket politikamızla sorun çözme odaklı, problemleri yerinde gideren, müşterileriyle daima dostane ve yakın ilişkiler kuran,hizmet sonrasında da müşterilerini yakinen takip eden firmamız kurumsal ve profesyonel çizgide hareket ederek sektöre hizmet etmeye çalışmaktadır. Kombi cihazlarınızın ağır kış zamanlarında sorunsuz çalışmaları için periyodik bakımlarını zamanında yaptırmanız sizlere oldukça fayda sağladığı gibi cihazlarınızın da ömrünü uzatacak ve yüksek kalitede maximum performansla çalışmalarını sağlayacaktır. Yüksek performansla çalışan cihazlar daha az elektrik ve doğal gaz sarfiyatı yaparlar ve bu da bütçenizde tasarruf sağlamınıza yardımcı olur, aynı zamanda kış günlerinde sıcak yuvalarınızı da daha sıcak hale getirerek zor durumlar yaşamanıza engel olur.

Bursa Yetkili Servisi olarak sizlere bir telefon kadar yakınız, çağrı merkezimi arayarak randevu alarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Kaydınız alındıktan sonra verilen randevu saatinde ekiplerimiz sizlere ulaşacak ve sorunlarınızın çözümü için sizlere yardımcı olacaktır. Tüm yedek parçalarımız orijinal ve 1 yıl süreyle servisimizin garantisi altındadır.

 

Bursa Baymak Yetkili Kombi Servisiolarak servis hizmetlerini her zaman en iyi şekilde yerine getiren firmamız her şeyden müşterilerinden gelen istek ve taleplere hızla cevap vermektedir.Müşterilerden gelen istek ve talepleri karşılamak firmamızın öncelikleri arasında yer almaktadır. Bursa Baymak Kombi Servisi konusunda en üst düzeyde tecrübeye sahiptir. Yılların verdiği tecrübeyle deneyimli usta başlarımız tarafından eğitilmiş kadromuz kombi bakım, onarım, tamir, montaj alanlarında uzmanlaşmış ekiplerden oluşmaktadır.

Kombi cihazlarınızda yaşayacağınız her türlü problemlerde Bursa Baymak Kombi ServisiOlarak 7 / 24 hizmetinizdeyiz. Baymak marka kombilerinizde meydana gelen arızalarda tek başınıza değilsiniz. Uzun yıllardır sektörde başarıyla ve kaliteli şekilde hizmet veren firmamız sizlere kaliteli hizmet vermenin keyfini yaşamaktadır. Sizlerden gelen olumlu dönüşler de firmamıza moral ve motivasyon sağlamaktadır.

Günümüz şartlarını göz önüne aldığımızda kombi gibi cihazların bakım, onarım, tamir ve montaj konuları güven ve bilgi isteyen bir iş ve meslek alanıdır. Kombi gibi cihazlar yanlış bir işlem yada müdahale sonrası geri dönüşü mümkün olmayan ya da müşterilere çok daha pahalı masraflar ödemesine sebep olabilecek arızalar çıkarabilmektedir.Bursa Baymak Kombi Servisidinamik, konusunda uzman teknisyenleriyle kombi cihazlarınızın bakım ve onarımı konusunda değerli müşterilerimize en ekonomik fiyatlarla servis hizmetini götürmektedir. Kış aylarının vazgeçilmez yardımcıları olan ve 24 saat bazında çalışan, adeta elimiz ve ayağımız durumunda bulunan bu cihazların bakımın zamanında yapılması cihazlarımızın sağlığı hem de kış şartlarının olumsuzluklarında mağdur olmamamız açısından önem taşımaktadır. Verilen servis işçiliği v yapılan parça değişimleri Bursa Baymak Kombi Servisi olarak firmamızın garantisi altındadır.Çağrı merkezimizi arayarak randevu talep edebilirsiniz. Arıza kaydınızın yapılmasıyla teknik servis ekip ve araçlarımızhızla adresinize yönlendirilecektir.

Bursa Baymak Kombi Servisi Çağrı Merkezi

Baymak Kombi Servisi Baymak marka kombilerin tamiri, bakm onarım, montaj ve kurulum hizmetlerini vermektedir. Önceliği müşteri memnuniyeti olan Baymak Kombi Servisi profesyonel personelleriyle servis ağımızın bulunduğu her bölgede siz değerli müşterilerimize teknik destek ve yardım konusunda her an hizmet vermeye hazırız.

Faaliyet alanlarımız, servis ağımızın bulunduğu bölgemizde yer alan tüm semt ve kapsamaktadır. Çağrı merkezimizi arayarak Kombi bakım, onarım, tamir ve montajı hakkında bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Yapacağımız tüm tamir işlemleri hem işçilik bakımından hem de yedek parça bakımından 1 yıl süreyle Baymak Kombi Servisigarantisi altındadır. Bunların dışında, düzenli ve periyodik olarak bakım yaptırılması gereken kombi cihazlarınız için bakım hizmeti de talep edebilirsiniz. Özellikle yaz kış sürekli çalışan Kombi gibi Cihaz ve makinalara bakım yaptırmak, satın aldığınız ürünlerin hem daha verimli çalışmasını sağlayacak, hem de daha uzun süre arıza vermeden kullanılabilirliğini devam ettirmesine yardımcı olacaktır. Bakım sırasında yakın zamanda arıza oluşacağına dair bir tespit yapıldığında, önlem alınarak meydana gelmesi kaçınılmaz olan arızalar da daha önceden tespit edilerek daha pahalı arızaların oluşmasına karşı önlem alınabilecektir. Böylece, daha az bir maliyet ile arıza büyümeden önlenecektir.Baymak Kombi Servisi merkezimize çağrı merkezlerimizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kombi cihazları kış aylarının en sert ve soğuk zamanlarında evlerimizi ısıtarak bu zor günleri sıcaklık ve keyif içinde geçirmemizi sağlamaktadırlar. Baymak Kombi Servisi ekiplerimizce bakım zamanlarında vana ayarları ve sızdırmazlık durumları, çakmakların ayarı, genleşme tankının basıncı, filtrelerin temizliği ve kontrolü gibi standart işlemler yapılmaktadır. İşçilik ve parça değişimlerimiz 1 yıl süreyle firmamızın garantisi altındadır.

Baymak Kombi Servisi Çağrı Merkezi

Kombi bakım ve onarım konusunda sektörün en tecrübeli ve deneyimli ekiplerinden oluşanÖzlüce Baymak  Kombi Servisi teknik servis ekip ve araçlarımız Özlüce bölgesinde halkımıza 7/24 hizmet vermektedir.

Kombi arıza, bakım, onarım ve montaj konularında en hızlı ve en temiz şekilde çalışan servis ekiplerimiz aynı gün içerisinde sizlere ulaşarak kombilerinizin problemlerini en hızlı şekilde çözmektedir. Kombileri yaz- kış sürekli olarak kullanmaktayız. Hayatımızda büyük öneme sahip olan kombiler ısınmadan tutunbanyo yapmaya, mutfaktaki bulaşıkların yıkanmasına kadar 24 saat sıcak su bulunmasını temin ederek hayatımızın ve günlük işlerimizin kolaylaşmasını sağlamaktadır. Kombiler düzenli bir şekilde bakım yapıldığında sizi mağdur bırakmayacaktır.Özlüce Baymak Kombi Servisimizden bakımlarınızı her yıl düzenli olarak yaptırmak için güvenle servis hizmetinizi alabilirsiniz. Kombi bakım ve arızalarında uzman olan ekibimiz bakım ve onarımlarınızı süratle ve en doğru şekilde yapacaktır.

Kombi standart bakımlarında yapılması gereken temizlik ve filtre değişim ve kontrolleri,   gaz ayarlarının kontrolü, genleşme tankı ile ilgili hava basma uygulamaları, çakmakların mesafe ayarları ve kontrolü gibi işlemler mutlaka yapılmalıdır. Doğru kullanım talimatları müşteriye hatırlatılmalı ve yanlış uygulamalar bildirilmelidir. Kombilerinizi asla gaz yağı, alkol gibi aşındırıcı maddelerle temizlemeyiniz. Özlüce Baymak Kombi Servisi ekiplerimiz size gereken her tülü desteği verecektir. Parça değişimlerimiz ve işçiliklerimiz 1 yıl süreyle servisimizin teminatı altındadır. Üs üste tekrarlanan aynı arızalardan servis ücreti almamaktayızSonbahar mevsimi gelip kış aylarına girmeden evvel, bakımların daha rahat yapıldığı yığılma ve beklemelerin olmadığı yaz döneminde bakımlarınızı yaptırmanız daha doğru olacak, günlerce randevu sırası beklemeyecek ve kombiniz de kış aylarına hazır girecektir. Özlüce Baymak Kombi Servisi çağrı merkezinden bizlere ulaşabilir, randevu alabilirsiniz.

Özlüce Baymak Kombi Servisi Çağrı Merkezi

Doğal gazın hayatımıza girmesiyle ev ve iş yerlerimizde kullanmaya başladığımız kombi cihazları kış mevsiminin tüm yükünü üzerimizden alarak keyifli ve konforlu ısınmanın kalite ve zevkini bizlere yaşatmaktadır. Hem temiz şekilde soba ve baca temizliği, tıkanma ve is derdi olmadan hem de kolay kullanımıyla hayat kalitemizi yükseltmiştir . Beşevler Baymak Kombi Servisi olarak bölgemizde bu hizmetleri firmamız yerine getirmektedir. Kombilerin yapılması gereken standart bakımları mevcuttur. Bu bakımların zamanı geldiğinde kombi cihazlarınızın sağlığı için yetkili servisler tarafından zamanında ve özenle yapılması gerekmektedir.

Beşevler Baymak Kombi Servisi ekiplerimiz yıllardır bu işi yapmakta konusunda üst düzey deneyim, bilgi ve birikime sahip bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirket politikamızla en kaliteli hizmeti vermeyi ilke edinmiş ve bunun için canla başla tüm personellerimizle 7/24 hizmet vermekteyiz. Çalışan teknisyenlerimiz dinamik, güler yüzlü ve pozitif, hizmet içi eğitimden geçirilen, müşterileriyle pozitif diyaloğ kuran teknisyenlerden oluşmaktadır. Yaptığımız işe önem veren ve özen gösteren Beşevler Baymak Kombi  Servisi firmamız müşterilerini sadece para kazanmak amaçlı görmemekte insan ilişkilerini kurarak uzun yıllar devam edecek dostluklar kurmayı hedef haline getirmiştir.

İşçilik ve parça değişimlerimiz 1 yıl servisimizin garantisi altındadır. Yinelenen arızalarda servisimiz ek ücret talep etmemektedir. Kullandığımız yedek parçalar TSE garantili ve orjinaldir. Müşterinin onayı olmadan kesinlikle parça değişimi yapılmamaktadır. Yapılacak her işlem müşterilerimize teyit ederek gerçekleştirilir.Beşevler Baymak Kombi Servisiolarak kombilerinizin her türlü probleminde gece gündüz demeden bölgemizde tüm semt ve mahallelere servis hizmetini götürmekteyiz. Kış ayları boyunca rahat etmek ve keyifle ısınabilmek ve kombilerinizin sorunsuz çalışması için kombi bakımlarınızı aksatmadan yaptırmanız ısrarla tavsiye ediyoruz.

Beşevler Baymak Kombi Servisi Çağrı Merkezi

Şile Baymak Kombi Servisiolarak 7/24 tüm müşterilerimize hizmet götürmekteyiz. Kombi servisi ve kombi bakımları talepleriniz için çağrı merkezlerimizden randevu alabilirsiniz. Kombi bakım ve onarım konusunda üst düzeyde deneyimli ve tecrübeli olan servisimiz baymak kombilerinizle alakalı her konuda müşterilerimizin hizmetindedir. Kombi ve servis ve bakım, montaj gibi konularda çağrı merkezimizden alacağınız randevunun akabinde servisimiz hızla adresinize ulaşacak ve yerinde müdahale ve bakım işlemlerini yerine getirecektir.

Şile Baymak Kombi Servisiçalışanlarımız güler yüzle, işini dört dörtlük yapan, yaptığı işi temiz ve itina göstererek müşterileriyle saygı çerçevesinde diyaloglarını kuran personellerden oluşmaktadır. Servisimiz kalite ve dürüstlükten asla taviz vermemektedir.Şile Baymak Kombi Servisiolarak; Isıtma sistemlerinde öncülük yapan, güler yüzlü, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini yerine getirmeyi kendine misyonedinmiştir. Kombi servis hizmeti sağlayan deneyimli ve kalifiye servis personelimiz ile problemleriniz çözümsüz ve cevapsız kalmayacak, karşılaştığınız arızalar en kısa sürede çözülecektir.

Şile Baymak Kombi Servisiverdiği bakım ve onarım hizmetlerinde 1 yıl işçilik ve parça değişimi garantisini müşterilerine vermekte, değişimi yapılan parçalarda orijinal yedek parçalar kullanmaktadır. Yan sanayi ve çin malı ürünleri servisimiz kullanmamakta ve önermemektedir. Değişmesi gereken parçalar hakkında müşteriye bilgi verilerek ve onayı alındıktan sonra değişim gerçekleşmektedir. Kışın tüm yükümüzü çeken kombi cihazlarının kış dönemince geçen uzun çalışma periyodundan sonra mutlaka düzenli şekilde standart bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bu bakımlar kombilerinizin ömrünü uzatacağı gibi verimlerini de yükseltecek, kaliteli şekilde ısınmanızı sağlayacaktır. Elektrik ve doğal gaz tasarrufunu yapmanıza da etken olacaktır. Bakımlarınız için sonbahar mevsiminden önce servis hizmetlerinin yoğun olmadığı yaz aylarını tercih etmeniz günlerce servis beklememeniz için ve kış ayına girmeden kombinizi hazırlamanız yararınıza olacaktır.

Şile Baymak Kombi Servisi Çağrı Merkezi

Kış aylarında bizleri büyük bir sorun olan ısınma problemlerinden kurtaran, ev ve işyerlerimizde temiz ve kaliteli ısınma imkanı sağlayan kombilerimizin düzenli bakımlarının yapılmasıEmekBaymak Kombi  Servisiolarak ilçemizde halkımıza hizmet vermekteyiz. Kombiler sürekli çalışan cihazlar olduğundan bakımlarının da zamanında ve yetkili konusuna hakim servisler tarafından yapılması gerekmektedir. Özellikle kış aylarında durmadan çalışan bu cihazlar belirli bir yorgunluk geçirirler ve rutin kontrollerinin mutlaka yapılaması gerekir. Bu kontrollerin ve bakımların yapılması cihazlarınızdan daha yüksek verim almanıza ve enerji tasarrufundan faydalanmanıza katkı sağlayacaktır.

Emek Baymak Kombi Servisi yedi gün 24 saat bölgemizde ikamet eden vatandaşlarımıza teknik servis hizmetini vermektedir. Konusunda donanımlı teknisyenlerimiz ve araçlarımızla en hızlı şekilde müşterilerimize ulaşmakta ve sorunlarını gidermekteyiz. Kombilerin bakım zamanlarında düzenli olarak yapılaması gereken vanaların kontrolü, filtrelerin gözden geçirilmesi, gaz ayarlarının yapılaması, genleşme tankı ve hava basma ayarlarının bakım ve testleri ekiplerimiz tarafından yapılır. Değişmesi gereken aksayan parçalar var ise müşterinin onayıyla aksayan parça orjinaliyle değiştirilir. Müşterinin parça değişimine onay vermemesi durumunda gerekli tutanak tutularak aksayan parçadan dolayı ilerde meydana gelecek daha büyük arızlardan dolayı servisimiz sorumluluk almaz.

Emek Baymak Kombi Servisi servis ve işçilik garantisiyle değişimi yapılan parçalara 1yıl servis garantisi vermektedir. Firmamız 2.el ve yan sanayi parçalar kullanmaktadır. Uzman teknisyenlerimiz işine özen ve itina gösteren, işleri bittikten sonra çalıştıkları bölgeyi temizleyerek müşterilerine yapılan iş hakkında gereken raporu ve servis tutanağını sözlü ve yazılı olarak vermektedir. Emek Baymak Kombi Servisi çağrı merkezimizden kombilerinizle ilgili randevu alabilirsiniz. Randevunuzun yapılmasıyla kaydınızı alan ekiplerimiz size saatinde ulaşacaktır.

Emek Baymak Kombi Servisi Çağrı Merkezi