YILDIRIM KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

 

Yıldırım kombi servisi firmanın çeşitli markalarda sağladığı teknik servis hizmeti sayesinde müşterilerin memnuniyeti artmıştır. Kombi servisleri Yıldırım’in her bölgesinde hizmet vermektedir. Bakım, onarım ve kurulum konusunda müşterilerine verdiği iyi hizmet anlayışı ile müşterilerin güvenin kazanmayı başarmaktadır. Değişen parçaların bir yıl garantili olması müşterilerin yüzünü güldürmektedir. Verilen hizmet sonrasında sorunun çözülmesi tekrar aynı sorunun oluşmaması sağlanır. Bunun garantisini sağlayan firma sunduğu eşsiz hizmet kalitesi ile müşterilerin yüzünü güldürmektedir. Her gün ve saatte verilen kaliteli hizmet ile müşterilerin direk ulaşım sağlayabilir. Alanında uzman teknikerler sayesinde sorun direk anlaşılmaktadır. Yerinde çözümlenemeyecek sorunlarda evden alınan eşyalar kısa zaman içerisinde direk adrese teslim edilmektedir.

Yıldırımi Kombi servishizmeti veren firma müşterilerin her an ulaşım sağlaması sağlanmaktadır. Servisler bakım ve onarım konusunda hizmet vermektedir. Kombiler ev ve işyerlerinizin ısıtmalarında kullanılan bir cihazdır. Sıcak su konusunda da ayrı bir hizmet alma hakkına sahipsinizdir. Kombi hizmetleri arasında karşılaşılan sorunlar arasında en çok sıcak su sorunları ile karşılaşılmaktadır. Bu sorun ayarların sağlanması ile çözümlenmektedir. Bunun yanı sıra farklı tüm sorunlar için uzman ekiple çalışma sağlanmaktadır. İstenilen gün ve saat aralığın verilen hizmet ile müşterilerin güveni kazanılarak doğru bir hizmetin nasıl olması gerektiği konusunda bir gösterge haline gelmiştir. Direk çağrı merkezi ile ulaşım sağlayabilirsiniz. 

                        BURSA KOMBİ SERVİSLERİ 

            Herhalde başımıza gelen en güzel şeydir doğalgaz ve onunla beraber gelen kombiler. Yaşamımızın tam içinde olan, bizi hayata bağlayan, sıcak tutan en önemli faktörlerden biridir. Özellikle çalışanlarımız için tasarlanmış olan otomatik ayarlanıp kendiliğinden, zamanı geldiğinde açılan ya da uzaktan komutla kendini başlatan kombiler nede faydalıdır hayatımız için.

             Eve geldiğimizde sıcacıktır her odamız, suyumuzu açarız sıcacık akar çeşmelerden. Hiç bir şey yapmamıza gerek yoktur. Bu rahatlığın keyfini sürüp ne kadar kıymetli bir rahatlık olduğunu sanırım daha zorlu günler geçiren, kömürle, soba ile büyüyen bizler anlarız. Elbette ki her rahatlığın birde kırılma noktası vardır: Kombi Arıza. Hemen paniğe kapılırız. Odalar artık ısınmıyor sular buz gibi akıyordur. 

            Şimdi ne yapmalıyız? Elbette ki hemen Yıldırım kombi servis çağrılacak ve arıza tespiti yapılacak ve bir an önce eski sıcaklığımıza kavuşmayı umacağız. Bundan yaklaşık 1 sene önce kullandığımız E. C. A marka kombimiz ile ilgili bir sıkıntı yaşadık. Kombinin ayarını en yüksek ısıda çalıştırmamıza rağmen kesinlikle peteklerde yeterli sıcaklık oluşmuyordu. Birde bunun yanında ayrıca banyo suyunu açtığımızda kısa bir süre sonra su kendiliğinden soğumaya başlıyordu. En acilinden bir servisi çağırmalıydık. 

            İnternetten araştırıp bulduğumuz bir teknik servis geldi, baktı, inceledi ve bir parçasının değişmesi gerektiğini söyledi kabul ettik, parça değişti ve bir süre kombimiz sorunsuz çalışmaya devam etti. Ancak bir hafta kadar sonra tekrar aynı arızaları vermeye başladı. . Tekrar başka bir Yıldırım kombi servis arayışına girdik, bulduk ve geldiler. Yıldırım Kombi bakım yapılması gerektiğini ve bir parçasının arızalandığını, üzerinde iken tamir edebileceklerini söylediler. El mecbur kabul ettik. . 

            Ama şunu söylemeliyiz ki bu işlemler ve tamiratlar hiçte ucuz şeyler değiller. Sağ olsunlar teknik servislerimiz oldukça pahalılar. Velhasıl bu servisinde yaptıklarının ardından yine bir süre sorunsuz çalışan kombimiz yine bir süre sonra aynı arızaları tekrar vermeye başladı. Sonuçta artık yapılması gereken tek şeyin kombiyi değiştirmek olduğunu anladık. Çünkü teknik servis ekiplerine verdiğimiz ücretle zaten yeni bir kombi alabilirdik. Ve sonunda öyle yapmaya karar verdik. 

            İyi ki de değiştirmişiz. Şuan yeni kombimizle neyse ki hiç sorunsuz 2, 5 yıldır yaşıyoruz. Eğer kombi arızası yaşıyorsanız kesinlikle sıradan bir teknik servis yerine kombinizin kendi yetkili servisini çağırmanız sizin yararınıza olacaktır. Hem fazla paralar ödemenize gerek kalmayacaktır hem de daha net sonuçlara direk ulaşmanızı sağlayacaklardır. Biz ilk iki serviste maalesef bu hatayı yaptık ve yetkili olduklarını sandığımız sıradan teknik servislerine avuç dolusu paralar ödemek zorunda kaldık. En önemli konu aslında kesinlikle ve kesinlikle kombilerinizin yıllık bakımlarının yapılmasıdır. Kombinizin yıllık kışlık bakımını yaptırmadığınız takdirde size ileride daha büyük sorunlar çıkartabilirler. 

            Öncelikle bakımı yapılmayan kombiler daha az verimlilik gösterir ve bu da demek oluyor ki daha fazla doğalgaz tüketerek daha yüklü faturalar ödemek zorunda kalacaksınız. Hatta bu yüzden eviniz bile daha az ısıcaktır, bu nedenle kombi deyip geçmemek lazım. Kombinize ne kadar iyi bakarsanız o da size o kadar verimli ve uzun yıllar hizmet eder. Kombilerimizi aslında yaşayan birer canlı gibi düşünebilirsiniz. Nasıl ki bizler hastalandığımızda doktora ihtiyaç duyarız ve aldığımız bir kaç ilaç ile iyileşebilirsek, ve bizler ne kadar doğru ve sağlıklı beslenirsek o kadar sağlıklı oluyorsak, aynı durumlar kombilerimiz içinde böyledir. 

   Yıldırım Kombi alırken kesinlikle öncelikle kendi yaşam tarzınıza uygun olan, doğru kombiyi seçmeniz çok önemli. Bunun için firmaların müşteri destek ekiplerinden yardım almanız çok doğru olacaktır. Doğru servis, doğru bakım ile kombilerimizi daha uzun ömürlü ve verimli bir hale dönüştürebiliriz. Kombilerinizin bakımlarını yaptırmayı ihmal etmeyin ki kombileriniz sürekli arızalanmasın ve size beklemediğiniz masraflar çıkarmasınlar. Sonuçta daha düşük faturalar ödeyerek daha fazla ısınabilirsiniz. 

 

KOMBİ SERVİS

             Evlerimizin artık en çok ihtiyaç duyduğu şey kombilerimiz. Sıcak su ihtiyacımızı, ısınma ihtiyacımızı, tüp ihtiyacımızı artık onlar sayesinde gideriyoruz. Evlerimizin vazgeçilmez ürünü haline gelen kombilerimiz artık evimizin baş aktörleri. Günümüzde doğalgaz ile ısınmayan ev artık yok denecek kadar azdır. Yaşadığımız zamanın ısı kaynağı doğalgaz kullanıcılarının sayısı gün geçtikçe artıyor. Doğal olarak kombi kullanımı ve bakım ihtiyacı tamir ihtiyacı gibi ihtiyaçlar her geçen gün baş gösteriyor.

 

            Bu ihtiyaçların karşılanması için birçok firma bulunmaktadır. Bunun yanında işini bilmeyen sadece ucuz bakım yaptığını söyleyerek Yıldırım Kombi bakım Servisi ve onarımı için emanet edilen acemiler kombinizi daha kötü hale getirmektedir. Kombiler sizler için ne kadar önemli ise bakım ve onarımının uzman ellerce yapılması da kombiniz için o kadar önemli bir konudur. Kombi kullanım açısından çok pratik ve güzel bir cihaz olmasına karşın uzman ellere teslim edilmediğinde birçok yaralama ve daha da kötüsü ölümcül sonuçlara neden olmaktadır. Kombilerin bakımının tam olarak yapılmaması ve tamirinin düzgün şekilde yapılarak teslim edilmemesi sonucunda çok kötü sonuçların doğması muhtemel ve kaçınılmazdır.

 

           Yıldırım Kombiniz arızalandığında ilk tesisatçıyı ya da merdiven altı tamircilerini aramayın. Bakım ve onarım adı altında kombileriniz yarım bir şekilde bırakarak size daha fazla maliyet çıkarmaktadırlar. Kombilerinizi teslim ettiğiniz acemi kişiler sizin kombinizden çok paranızı önemsediğini unutmayın. Kombi bakım ve onarımını yarım bir şekilde az maliyet ile yapıp gidecektir. Siz bu tür ehliyetsiz kişilir için sadece para kaynağısınız. Fakat sizler için daha kaliteli hizmet veren firmamız Yıldırım kombi arıza durumlarında ve istediğiniz her an sizlerin yanındadır. Firmamız için önemli olan para değil müşteri memnuniyetidir.

 

            Firmamız tecrübeli ve deneyimli kadrosu ve teknolojinin yeniliklerini içinde barındıran ürünleri ile Yıldırım kombi servis hizmetlerinin en kalitelisini siz müşterilerine sunmaktadır. Firmamız personeli sürekli eğitim ve ürünler hakkında bilgi ve deneyime sahiptir. Personelimizin hizmeti ve güler yüzü ile sizlere hizmet vererek önce paranızı değil canınızı düşünüyoruz. İnternet sitelerinde ve dışarda evinizin önüne bırakılan kartvizitler ya da broşürlerde birçok kombi tamir ve bakım servisinin olduğunu görebilirsiniz. Fakat bunların birçoğu işi bilmeyen ve paraya odaklanmış kişilerden oluşuyor. Kombi bakım, onarım ve tamirleri bu kişilerin ellerine bırakılmayacak kadar önemlidir.

 

          Yıldırım Kombi bakım ve onarımı basit bir işlem gibi görünse de evinizde tehlike arz eden cihazların başında gelmektedir. Bir parçanın yanlış takılması, baca filtresinin tıkanması ve iyi bakım yapılmaması, sızıntılara ve ya daha kötü sonuçları neden olabilmektedir. Yıldırım Kombi bakımları için firmamızı tercih ederek kombi bakım ve tamirinizi güvenilir ellere teslim edebilirsiniz. Firmamız en yeni ve kaliteli ürünler ile bakım ve onarımınızı yaparak sizlere sağlam olarak teslim etmekte ve çıkacak en küçük sıkıntı da bile yanınız da yer alarak sıkıntıyı halletmektedir. Diğer ucuz firmalar ile uğraşmayın.

 

            Yarım yaptıkları işten sonra çıkacak sıkıntılarda kendinize muhatap bulamayacağınız gibi aynı işlemleri tekrar yaptırmanız ve ikinci bir masrafa daha girmeniz yüksek ihtimaldir. Sizde kombi bakım ve onarımda alanında uzman ve markalaşmış firmamızı tercih edin hem uygun fiyat ile hem de tertemiz şekilde kombi bakım ve onarımlarınızı yapalım. Müşterilerimizin sağlığı ve can güvenliği her zaman için bizim önceliğimizdir. Firmamız müşteri odaklı politikası ile siz müşterilerimize değer vermekte ve meydana gelecek her sıkıntıda yanınızda yer almaktadır. Sizde firmamızın kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikasından yararlanmak için mutlaka bizimle irtibata geçin.

 

kombi servisi bursa, klima servisi bursa, dogalgaz soba servisi bursa, kombi servisi Yıldırım, yıldırım, Yıldırım, mudanya, gürsu, kestel, görükle, klimacı bursa, kombici bursa, {Bursa Kombi Servisi|Bursa Kombi|Bursa Kombi Arıza|Bursa Kombi Bakım|Bursa Kombi Petek Temizleme|Petek temizliği|Kombi petek temizliği|Petek temizleme|Klima Arıza|Kombi Arıza|Klima Bakım|Kombi Bakım|Beşevler kombi|Yıldırım Kombi|Servisi|Yıldırım Kombi Servisi|}